دستـگاه خشک کـن زعفــران

خشک کن زعفران

دستـگاه خشک کـن زعفــران

مجموعه زرشک و زعفران برج اصفهان، با استفاده از علم، تجربه، تخصص و تعهد خود در زمینه تولید زرشک و زعفران و اشتغال زایی و کار آفرینی در منطقه مرکزی کشور و همچنین با هدف افزایش کیفی و ارزش آفرینی به زرشک و زعفران فعالیت خود را آغاز کرد.

 در راستای برآورده سازی این نیاز، با تهیه و ارائه دستگاه خشک کن زعفران بصورت انبوه و مقرون به صرفه، که یکی از معجزات تکنولوژی روز دنیا است اقدام نموده است که خدمت مهمی در تولید زعفران مرغوب و با کیفیت به کشاورزان بنماید ،تا زعفرانی مرغوب‌ را در بازه‌ی زمانی کوتاه‌تری به دست مشتری برسانیم.

خب مگر بهتر از این هم می‌شود. کدام کشاورزی است که نخواهد محصولش به بهترین شکل ممکن و با کیفیت و مرغوبیت عالی بدست مشتری برسد و حاصل زحماتش را ببیند.
شما هم اگر می‌خواهید از خان آخر کاشت زعفران به سلامت گذر کنید و محصولی مرغوب و با کیفیت جهت ارائه به بازار داشته باشید، باید خود را به سلاح روز دنیا یعنی دستگاه خشک کن زعفران مجهز کنید.

دستگاه خشک کن زعفران اتویی

ماموریت دستگاه خشک کن زعفران:

خشک کردن زعفران با کیفیت صادراتی، به صورت اتویی و با عطر، طعم و رنگ بی نظیر در کمترین زمان با طرز کار اتوماتیک است.

پس از برداشت گل زعفران از مزرعه و اتمام فرآیند گل چینی و تفکیک کلاله زعفران از گلبرگ ها ، خشک کردن زعفران نقش اساسی در مرغوبیت زعفران داشته و در بازار پسند نمودن آن برای فروش بسیار مهم است .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 11 =